Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Komprachcickie Orły i Przyjazny Przedsiębiorca

W dniu 22 czerwca br. odbyła się uroczystość rozdania Komprachcickich Orłów 2017 i wyróżnienia Przyjazny Przedsiębiorca.

Tytuł Przyjaznego Przedsiębiorcy przyznany został przedsiębiorcom, którzy w sposób bezinteresowny wspierają rozwój młodych ludzi, lokalne inicjatywy, inwestycje i wydarzenia. Tytuł otrzymali:

Dariusz Kopton Zakład Grawerski GRAWER
Grzegorz Jurek KSETRA Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane
Irena i Jan Cieślik Restauracja „Stary Dom”
Janusz Kisielewski PETROMEX
Hubert Giza GHG SERWIS
Józef Urban Hotel i Restauracja URBAN

Komprachcickie Orły otrzymali:

SZKOŁY PODSTAWOWE – NAUKA
Marcel Maculak

SZKOŁY PODSTAWOWE – SPORT SZKOLNY
Bartosz Blachucik

SZKOŁY PODSTAWOWE – SPORT KLUBOWY
Drużyna Siatkarek LUKS SUKCES Komprachcice
Aleksandra Paszek, Maria Bodzioch, Weronika Stelnicka, Natalia Grala, Kinga Błazińska, Aleksandra Żywiołek

SZKOŁY PODSTAWOWE – POSTAWA SPOŁECZNA
nie przyznano Komprachcickiego Orła

SZKOŁY PODSTAWOWE – KULTURA
Oliwia Baron

GIMNAZJUM – NAUKA
Marek Gogolok

GIMNAZJUM – SPORT SZKOLNY
Zespół Piłki Siatkowej Dziewcząt Publicznego Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komprachcicach
Paulina Drąg, Sonia Gielnik, Karolina Krzemień, Paulina Strzałka, Julia Niedworok, Joanna Pieczykolan, Marcelina Januszkiewicz, Barbara Ryba, Katarzyna Kucharska, Michelle Maculak, Patrycja Siendzielorz

GIMNAZJUM – SPORT KLUBOWY
Drużyna Młodzików Ludowego Klubu Sportowego OSiR Komprachcice
Damian Okoń, Mateusz Lellek, Michał Niewiadomski, Jakub Sobków, Filip Wrzesiński, Kamil Kawulok, Adam Antoszczyszyn, Piotr Hyl, Daniel Łacny, Przemysław Jurecki, Patryk Kwas, Fabian Sosna, Marek Hryniewicz, Daniel Jendryca, Tymoteusz Sobków, Marcin Sdzuj, Dawid Galla

GIMNAZJUM- POSTAWA SPOŁECZNA
Dawid Szyma

GIMNAZJUM – KULTURA
Karolina Marek

SENIORZY – SPORT
Maciej Nawrocki

SENIORZY – POSTAWA SPOŁECZNA
Józef Niestrój

SENIORZY – KULTURA
Waldemar Wencel
Aneta Mitura - wyróżnienie

ORZEŁ SPECJALNY
Drużyna BunLab Konstruktorzy Robotów
Sara Prodlik, Szymon Pietruszka, Szymon Szendzielorz, Marek Gogolok, Emilia Waliczek, Paulina Ptaszek, Natalia Siano, Kamil Selega, Łukasz Jurek – opiekun grupy

Wersja XML